VSD Software Aktualności - Programy i gry freeware Produkty - Programy i gry freeware Download - Programy i gry freeware Forum Kontakt
Szukaj z Google
 
   VSD Software | Polityka prywatności  
 

Podczas korzystanie z niniejszego serwisu gromadzone są pewne dane statystyczne o użytkownikach oraz ruchu na stronie. W szczególności gromadzone dane dotyczą obsługi połączeń Internetowych, podstawowych parametrów przegłądarek internetowych, częstotliwości odwiedzin poszczególnych stron, a także prowadzenia forum i ankiet. Wszystkie gromadzone przeze mnie dane służą jedynie analizie ruchu na stronie i lepszego dopasowania się do preferencji użytkowników oraz do prowadzenia forum. Dane są we właściwy sposób zabezpieczone i nie będą udostępniane osobom trzecim. Adresy elektroniczne podawane w formularzach kontaktowych (lub innych) nie są przetwarzane i wykorzystywane do celów innych, niż wynika to z przeznaczenia formularza. Nie przetwarzam danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.

Strona korzysta z machanizmu Cookies w celu uwiarygodnienia prowadzonych statystyk (blokowanie zwiększenia licznika odwiedzin przy ponownych wizytach) oraz w celu ułatwienia korzystania z forum. Wyłączenie Cookies nie powinno uniemożliwić korzystania ze strony.


Polityka prywatności dotycząca programu Dzieńdobry!

Program Dzieńdobry! tworzy unikalny dla komputera, na którym został uruchomiony, identyfikator. Jest on przesyłany na serwer, gdzie wykorzystywany jest do identyfikacji poszczególnych użytkowników programu w celach statystycznych, a także zapewnienia prawidłowości oceniania. Będzie on wykorzystywany także do personalizacji prezentowanych treści.
Identyfikator powstaje w wyniku utworzenia kryptograficznego skrótu MD5 z informacji zebranych z systemu, tzw. hasza. Nie istnieje możliwość odzyskania z identyfikatora żadnych danych, które zostały użyte do jego utworzenia.Oddaj swój głos na stronę w rankingu Mocna Strona

 
Aktualności

Polecany program
Alacer Najlepszy polski serwer www o dużych możliwościach i wyjątkowo prostej konfiguracji. Obsługuje między innymi PHP, CGI, ASP, przez co z powodzeniem może współpracować na przykład z bazą MySQL.

  Polityka prywatności | Linki | RSS | Forum informatyka Copyright © 2001-2023 Piotr Jaczewski