VSD Software Aktualności - Programy i gry freeware Produkty - Programy i gry freeware Download - Programy i gry freeware Forum Kontakt
Szukaj z Google
 
   VSD Software | Produkty  
 


Alacer
Wersja: 2.0
Kategoria: Serwer WWW
Opis: Najlepszy polski serwer www o dużych możliwościach i wyjątkowo prostej konfiguracji. Obsługuje między innymi PHP, CGI, ASP, przez co z powodzeniem może współpracować na przykład z bazą MySQL.

Dzieńdobry!
Wersja: 4.0.2
Kategoria: Program narzędziowy
Opis: Celem programu jest wprowadzenia użytkownika w dobry humor już od samego rana. Program uruchamia się automatycznie przy pierwszym włączeniu komputera i pobiera z Internetu najnowszy humor. Program wyświetla także przydatne informacje, takie jak wiadomości czy prognoza pogody.

GoOff!
Wersja: 2.1
Kategoria: Program narzędziowy
Opis: Jest to program, którego zadaniem jest wyłączenie komputera po upływie określonego czasu. Może on okazać się szczególnie przydatny dla osób słuchających przed snem muzyki z komputera - w końcu dobrze by było wyłączyć "baterię" wiatraczków i innych hałaśliwych sprzętów, gdy właściciel będzie już sobie smacznie chrapał...

Narzędzia Sieciowe
Wersja: 1.0
Kategoria: Program narzędziowy
Opis: Jest to aplikacja, integrująca w sobie podstawowe narzędzia sieciowe, które są przydatne podczas codziennej pracy w Internecie lub też sieci LAN. W skład pakietu wchodzą narzędzia takie jak Ping, Whois, LokalneIP czy Posłaniec.

Othello
Wersja: 1.0
Kategoria: Gra logiczna
Opis: Komputerowa wersja gry ligicznej. Othello, zwana też pod nazwą Reversi, to gra umysłowa, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością na świecie, posiadająca cechy przeboju. Są to: proste reguły - zasad można nauczyć się w ciągu minuty, dynamiczna rozgrywka oraz walory intelektualne.

Wieże w Hanoi
Wersja: 1.3
Kategoria: Gra logiczna
Opis: Gra logiczna Wieże w Hanoi umożliwia zmierzenie się z mitycznym zadaniem, przed jakim zostali postawieni kapłani. Celem gracza jest przeniesienie wieży, składającej się z krążków z jednej pałeczki na drugą, posiłkując się po drodze pałeczką trzecią, postępując ściśle według pewnych zasad. Wbrew pozorom nie jest to zadanie trywialne...

 
Aktualnoci

Polecany program
Dzieńdobry! Celem programu jest wprowadzenia użytkownika w dobry humor już od samego rana. Program uruchamia się automatycznie przy pierwszym włączeniu komputera i pobiera z Internetu najnowszy humor. Program wyświetla także przydatne informacje, takie jak wiadomości czy prognoza pogody.

  Polityka prywatności | Linki | RSS | Forum informatyka Copyright © 2001-2022 Piotr Jaczewski