VSD Software Aktualności - Programy i gry freeware Produkty - Programy i gry freeware Download - Programy i gry freeware Forum Kontakt
Szukaj z Google
 
   VSD Software | Produkty  
 


Alacer
Wersja: 2.0
Kategoria: Serwer WWW
Opis: Najlepszy polski serwer www o dużych możliwościach i wyjątkowo prostej konfiguracji. Obsługuje między innymi PHP, CGI, ASP, przez co z powodzeniem może współpracować na przykład z bazą MySQL.

Dzieńdobry!
Wersja: 4.0.2
Kategoria: Program narzędziowy
Opis: Celem programu jest wprowadzenia użytkownika w dobry humor już od samego rana. Program uruchamia się automatycznie przy pierwszym włączeniu komputera i pobiera z Internetu najnowszy humor. Program wyświetla także przydatne informacje, takie jak wiadomości czy prognoza pogody.

GoOff!
Wersja: 2.1
Kategoria: Program narzędziowy
Opis: Jest to program, którego zadaniem jest wyłączenie komputera po upływie określonego czasu. Może on okazać się szczególnie przydatny dla osób słuchających przed snem muzyki z komputera - w końcu dobrze by było wyłączyć "baterię" wiatraczków i innych hałaśliwych sprzętów, gdy właściciel będzie już sobie smacznie chrapał...

Narzędzia Sieciowe
Wersja: 1.0
Kategoria: Program narzędziowy
Opis: Jest to aplikacja, integrująca w sobie podstawowe narzędzia sieciowe, które są przydatne podczas codziennej pracy w Internecie lub też sieci LAN. W skład pakietu wchodzą narzędzia takie jak Ping, Whois, LokalneIP czy Posłaniec.

Othello
Wersja: 1.0
Kategoria: Gra logiczna
Opis: Komputerowa wersja gry ligicznej. Othello, zwana też pod nazwą Reversi, to gra umysłowa, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością na świecie, posiadająca cechy przeboju. Są to: proste reguły - zasad można nauczyć się w ciągu minuty, dynamiczna rozgrywka oraz walory intelektualne.

Wieże w Hanoi
Wersja: 1.3
Kategoria: Gra logiczna
Opis: Gra logiczna Wieże w Hanoi umożliwia zmierzenie się z mitycznym zadaniem, przed jakim zostali postawieni kapłani. Celem gracza jest przeniesienie wieży, składającej się z krążków z jednej pałeczki na drugą, posiłkując się po drodze pałeczką trzecią, postępując ściśle według pewnych zasad. Wbrew pozorom nie jest to zadanie trywialne...

 
Aktualnoci

Polecany program
Alacer Najlepszy polski serwer www o dużych możliwościach i wyjątkowo prostej konfiguracji. Obsługuje między innymi PHP, CGI, ASP, przez co z powodzeniem może współpracować na przykład z bazą MySQL.

  Polityka prywatności | Linki | RSS | Forum informatyka Copyright © 2001-2022 Piotr Jaczewski